NABÓR DO 102 DSH "PANCERNI"


Czuwaj!

18-marca odbył się nabór do 102 DSH "Pancerni". Naborowi spotkali się na Placu Zwycięstwa przy zegarze słonecznym gdzie czekały na nich dwie harcerki, którym została odebrana mowa. Dziewczyny zabrały ich na trasę gdzie przez zrobione zadania robili wszystko żeby pomóc harcerzom odzyskać mowę. Trasa skończyła się w Szkole Podstawowej nr 2 gdzie nowe osoby zostały podzielone na patrole, które rywalizowały ze sobą w grze przygotowanej przez 102 DSH "Pancerni". Gra polegała na rzuceniu kostka, odnalezienia kartki z numerkiem który znajdował się na polu gdzie stał pionek, po odnalezieniu numerów dany patrol otrzymywał zadanie które musiał wykonać. Uczestnicy naboru chętnie wykonywali zadania i z dużą determinacją rywalizowali między sobą.


Nabór zakończył się swieczkowiskiem przy gawedzie i wspólnym spiewaniu. Po naborze odbyła się również drużynowa nocka Pancernych, na której dwie druhny, przy ognisku złożyły przyrzeczenie harcerskie. 102 DSH "Pancerni" dziękuję serdecznie dyrektorowi sp. Nr 2, oraz dh. Małgorzacie Gutowskiej za udostępnienie szkoły i pomoc w organizacji.

Gratulujemy również dh.  Magdalenie Dominiuk i dh.  Martynie Wojdylak, które tego dnia przy ognisku złożyły przyrzeczenie harcerskie.

Więcej zdjęć i informacji znajdziecie w naszej zakładce Galeria -> 2017 -> Akcje


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

ZHP Gołdap © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka