NOWOŚCI #1


Czuwaj!

Na blogu pojawiło co jakiś czas pojawia się kilka zmian. Często sami możecie ich nie zauważać, a gdzieniegdzie mogą pojawić się ciekawe i warte przeczytania informację. Dlatego też co jakiś czas pojawiać się będzie właśnie tego typu post o wszystkich nowościach. Tak więc zaczynamy....

1. W zakładce LINKI -> PISZĄ O NAS pojawiły się już pierwsze odnośniki. Z biegiem czasu będziemy tu zamieszczać artykuły, w których będą pisać o Hufcu i Harcerzach gołdapskich.

2. Blog ZHP Gołdap pojawił się na GOOGLE + (zakładka na górze)

3. W zakładce ZHP znajduje się wiele informacji o harcerstwie m.in jego historia, misja i statut a także baza wszystkich przydatnych adresów. 

4. W dokumentach do pobrania, zakładka DO POBRANIA -> DOKUMENTY umieszczamy coraz więcej przydatnych dokumentów. Oprócz deklaracji pojawiły się tam ostatnio wzór rozkazu drużynowego oraz wniosek o otwarcie próby na stopnie harcerskie. Co ważne każdy z tych dokumentów musi być opatrzony specjalną czcionką, którą również możecie w tym miejscu pobrać.

5. PRZEKAŻ 1% informacje jak w prosty sposób przekazać jeden 1% swojego podatku właśnie na harcerstwo!

6. KATEGORIE - w tej zakładce wszystkie dotychczas napisane posty podzielone są odpowiednio na kategorie. Dodatkowo każdemu postowi przypisane są etykiety i wszystkie je znajdziecie na dole strony.

7.W zakładce DLA HARCERZY możecie przeczytać oraz pobrać aktualny REGULAMIN MUNDUROWY oraz zapoznać się z poszczególnymi STOPNIAMI HARCERSKIMI, jakie trzeba spełniać wymagania i na jakich zasadach się je zdobywa. 


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

ZHP Gołdap © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka