NOWOŚCI #2


Czuwaj!


Ostatnio sporo się pozmieniało i powstało kilka nowych elementów. Pewnie tego nawet nie odczuliście niemniej jednak na pewno warto Wam to przybliżyć. Pora, zatem na małe podsumowanie, bo trochę się tego nazbierało, zatem:
PRZYRZECZENIE I PRAWO HARCERSKIE

Poprzez zakładkę „DLA HARCERZY” możecie łatwo dostać się do treści przyrzeczenia i prawa harcerskiego.

WAŻNE STRONY

Po prawej stronie pojawiła się taka kategoria jak WAŻNE STRONY, przez które szybko możecie się dostać do strony Chorągwi Warmińsko Mazurskiej oraz głównej strony Związku Harcerstwa Polskiego.

NADCHODZACE WYDARZENIA

Po prawej stronie pojawiać się będą, co jakiś czas nadchodzące wydarzenia, w których harcerze z naszego Hufca będą brać udział.

DRUŻYNY

Powoli zapełnia się również zakładka z drużynami działającymi w naszym Hufcu w zakładce O NAS. Na razie jest tam tylko jedna drużyna, ale oczywiście mamy nadzieję, że będzie ich coraz więcej. 

I tutaj też apel do wszystkich naszych drużyn, aby nadsyłali zdjęcia swoich drużyn i ich krótki opis. Jeśli macie problem z grupowym zdjęciem to oczywiście służymy pomocą – piszcie a na pewno się dogadamy.

BIBLIOTECZKA

To zupełnie nowa kategoria. Tutaj pojawiać się będą wszystkie warte naszym zdaniem przeczytania materiały. Jest tam już pierwszy plik, który otrzymaliśmy od chorągwi. Jeśli sami macie jakieś ciekawe materiały to oczywiście ZACHĘCAMY DO PRZESYŁANIA!

PORTALE SPOŁĘCZNOŚCIOWE

Jak wiecie lub nie jesteśmy na Facebook’u oraz na Google + . Do naszych profili możecie się tera łatwo dostać za pomocą ikon z prawej strony. Klik i już jesteście!

KANAŁ NA YOUTUBE

Stało się! Niedawno powstał nasz kanał na Youtube. Myślę, że to dla nas duże wyzwanie, ale jak to się mówi „dla chcącego nic trudnego”. Na ten moment są tam dwa filmiki z relacją z tegorocznego WOŚP, ale nie bójcie się w planach mamy już kolejne. Dlatego też koniecznie nas OBSERWUJCIE I SUBSKRYBUJCIE!

GALERIA ZDJĘĆ

Do tej pory w zakładce GALERIA rozwijała Wam się lista wszystkich naszych galerii zdjęciowych. Niestety, a w zasadzie na szczęście obecnie jest ich już tak dużo, że po prostu nie mieszczą się na jednej stronie. Dlatego też mała zmiana. W zakładce galeria znajdziecie podział na lata, a w poszczególnych latach odpowiednio każdą galerię. Koniecznie sprawdźcie.

NOWE DOKUMENTY

Nastąpiła także mała zmiana w kwestii dostępnych dokumentów DO POBRANIA – DOKUMENTY. Pojawiło się kilka nowych dokumentów związanych ze stopniami harcerskimi, instruktorskim oraz innymi. Kliknięcie w odpowiednią kategorię dokumentów przeniesie Was do konkretnego dokumentu albo do działu z dokumentami. Sprawdźcie czy nie ma tam dokumentów, które mogą Wam się przydać, a jeśli czegoś nie ma a wiecie, że mogłoby się Wam przydać – koniecznie piszcie w KOMENTARZACH.
STOPNIE HARCERSKIE, INSTRUKTORSKIE I INNE

W tych zakładkach w części DLA HARCERZY również pojawiło się kilka nowych plików i informacji, które na pewno Wam się przydadzą.I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Jeśli macie jakieś pomysły piszcie, koniecznie w komentarzach czy na Facebook’u. Nie bójcie się też komentować. Każdy komentarz to dla nas naprawdę wielka radość.Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

ZHP Gołdap © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka